E-shop

Ať už hledáte sušičku potravin, lis na olej či odšťavňovač, u nás jste na správném místě. V našem značkovém obchodě Yden naleznete vše, co si přejete.

Uchovejte si potraviny po dlouhou dobu zdravé a chutné. Jednoduchý způsob, jak zachovat nutriční hodnoty, vitamíny a minerální látky je pořídit si sušičku Yden. Se sušičkou Yden si po celý rok můžete sušit ovoce, zeleninu, bylinky, masa či houby. Je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Jako jediná obsahuje vlhkostní čidlo, které během automatického sušení kontroluje zbytkovou vlhkost a tím přizpůsobuje nastavení času a teploty.

Připravte si domácí panenský olej bez chemie, bez éček a konzervantů. Že nevíte, jak na to? Stačí si pořídit lis na olej Yden. Můžete použít semínka slunečnice, lněné či konopné semínko, různé ořechy apod. Domácí panenský olej si zachovává přírodní živiny, esenciální tuky a je vždy čerstvý.

Domácí šťáva z ovoce, zeleniny, výhonků a listové zeleniny? S odšťavňovačem Yden si můžete freshe dělat každý den. Ideální odšťavňování je zajištěno pomocí dvou hřídelí, které fungují na principu jemného a šetrného lisování šťávy. Čerstvé šťávy jsou plné vitamínů, enzymů a minerálních látek.